5 עצות לארגון מוצלח של אירוע בטבע

עמוד הבית / בלוג / 5 עצות לארגון מוצלח של אירוע בטבע

5 עצות לארגון מוצלח של אירוע בטבע

כן ירבו החתונות בישראל ואנו ממש בעד אירועי שמחות מסוג זה. אבל בואו נודה, המחשבה השנייה המתגנבת ישר לאחר “אוי איזה כיף, הם כל כך מתאימים..”, הינה: “בוא נקווה שלא מדובר באולם אירועים דחוס, שהסטייק לא יהיה קשה ועוד מחשבות נחמדות שמתגנבות להן מבלי משים..”

אין זה אומר שלא תגיעו לאירוע ושלא תרקדו ותשמחו בשמחת הזוג המאושר.וזה גם לא אומר שלא תפקידו בתיבה איזה צ’ק שמן ונחמד, על פי כללי הסטאטוס והקרבה המשפחתית הידועים כמובן.

הכתבה שלפניכם עוסקת בטרנד חדש ונחמד שכיום יותר ויותר נוטים לאמץ: ארגון חתונה בטבע, קונספט חדש זה תופס תאוצה מאחר וכל זוג מעוניין שהחתונה שלהם תיחרט בזיכרונם של האורחים, ושהזכרון יהיה זכרון נעים.

קצת אחרת

נמשיך עם החדשות הטובות כי ניתן לארגן חתונה אחרת! חתונה מיוחדת ומתאימה לאופיו של הזוג הצעיר, באווירה נעימה ויפה, עם אוכל טוב ואלכוהול משובח, בעיקר כזו שכל האורחים לא יפסיקו להזכיר ולשבח.חתונות טבע בהחלט עונות על כל הדרישות, הן מאורגנות ומותאמות אישית לאופי ולבקשות הזוג הצעיר.

חתונה בטבע הינה אירוע מיוחד במסגרתו אתם בוחרים את המיקום ואת התפאורה. אתם תקבעו באיזו שעה יסתיים האירוע ולא, אף אחד אחר. אתם מחליטים על הקייטרינג המקצועי וזה המקום לציין של אוכל משקל חשיבות גבוה לכן כאן המקום להקפיד על בחירה נכונה של חברת הקייטרינג. הבר גם הוא לגמרי בשליטתכם. נקצר ונאמר שכל פרט ופרט בחתונה בטבע יהיה על פי טעמכם האישי שלכם ומותאם בדיוק למי שאתם.

5 עצות פרקטיות לארגון אירוע בטבע

מכיוון שאירוע בטבע הינו אישי וכל פרט נבנה בדיוק לפי טעמכם, יש לקחת בחשבון שעל כל פרט ופרט להיות מתוכנן מראש. תכנון ולוגיסטיקה של אירוע בטבע אינם דברים של מה בכך. נדרש ניהול קפדני הכולל תיאומים, קבלת החלטות והמון אחריות, זוהי הסיבה שרוב הזוגות אשר מתכננים לארגן חתונה בטבע נעזרים בשירותיו של מארגן אירועים מקצועי ומעבירים לו את החזון שלהם לאירוע מושלם.

בניגוד לאולמות אירועים בהם טעימות האוכל נעשות אחרי שכבר חותמים ואין דרך ממשית חזרה, בחתונות טבע הקייטרינג נבחר על פי איכות האוכל נטו. חשוב לוודא שבנוסף לטעם יש לקייטרינג הנבחר מעבר לכישורי הבישול גם ניסיון עשיר במתן שירותלחתונות טבע ושבנוסף לאוכל הם מסוגלים לספק גם לשולחנות, כיסאות, בר, פינות זולה, גנראטור וכיו”ב…

אחד החסרונות הבולטים של אירוע בטבע הינו חוסר נוחיות של מבנה ראוי עם אינסטלציה. הצורך להשתמש בשירותים ניידים גורם לחשש אצל רוב הזוגות. הפיתרון לקונפליקט זה פשוט למדי והוא טמון בהזמנת שירותים ניידים מפוארים (בהרחבה כאן). בתאי שירותים אלה שורר ניקיון מבריק, ריח נפלא וכל הנוחות שרק תחפצו. ניתן להזמין מספר רב של תאים ובכך למנוע מהאורחים שלכם לבלות זמן רב בהמתנה לתורם. חברות השירותים הניידים ישמחו לייעץ ולסייע לכם עוד בשלב הראשוני של בחירת מיקום השירותים וכמות התאים המומלצת בהתאם למספר האורחים המתוכנן.

טרם תחילת ההכנות לאירוע חשוב לוודא כי ברשותכם אישור עירייה או רשות מקומית לקיום האירוע.
וטיפ אחרון חביב, ידעו את האורחים והאורחות שלכם לגבי אופיו של האירוע. תייעצו על לבוש מתאים. במידה ובכוונתכם לקיים אירוע בחוף הים למשל, נעלי עקב בהחלט מסוגלות להעיב על שמחתם והנאתם של לא מעט מהאורחות.

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

לפרטים נוספים ו/או לפגישת ייעוץ
ללא התחייבות חייגו 077-2316505
או מלאו את הטופס:

נגישות