מדריך קצר לבחירת קייטרינג בשרי כשר לאירועים

עמוד הבית / בלוג / מדריך קצר לבחירת קייטרינג בשרי כשר לאירועים

קייטרינג בשרי כשר הוא שירות הגשת מנות בשר גורמה במועדים מיוחדים. נהוג להשתמש בשירות זה בעת קיום אירועים מכל הסוגים, החל מהמשפחתיים ועד לחברתיים והעסקיים למיניהם. באירוע שלכם אין מקום לטעויות! לכן, הכנו לכם מדריך קצר שיסייע לכם למצוא את הדרך לחברה הקייטרינג המושלמת עבורכם. בהצלחה!

היפגשו עם נציגי חברת הקייטרינג

בפגישה, בקשו הסבר על התפריטים. מומלץ לדאוג שהפגישה תתבצע במטבח של החברה על מנת שניתן יהיה לטעום את המנות ולדעת מה מומלץ עבורכם לבחור. כמובן שהאירוע הזה מבטא בראש ובראשונה אתכם, ולכן חשוב ללכת עם האמת שלכם ולבחור את המאכלים הטעימים לכם ביותר. כאשר החברה טובה, היא תדע בעצמה להתמודד עם סועדים שידרשו מנות אחרות מסיבות שונות, ועל כך בשלב הבא במדריך זה.

ודאו מול החברה שישנן מנות אלטרנטיביות לסועדים חריגים

סועדים שונים צפויים לא להסכים עמכם, בלשון המעטה, על בחירת המנות מטעמים שונים: הם טבעוניים, הם רגישים לגלוטן (למוצרי חיטה באשר הם), ועוד. חשוב לוודא שישנה כמות מספקת של מנות אלטרנטיביות עבורם. ניתן לוודא זאת על ידי שיערוך כמות האורחים עם דרישות הסעודה המיוחדות באמצעות מעבר על רשימת המוזמנים, או לתת לחברת קייטרינג בשרי קשר ללכת עם הסטטיסטיקות שלה על סמך ניסיונה ולהציב באולם כמות המוערכת כנכונה של מנות אלטרנטיביות.

בררו כיצד מחלקת החברה את סוגי המזון שלה ומגבשת להם דרכי הגשה

הבדיקה פשוטה מאד: אם ישנו מזון מוגבל בכמות שיחידה ממנו עולה יקר, מומלץ לוודא כי ההגשה לא נעשית עצמאית על ידי הסועדים אלא עם איזשהו אמצעי השגחה של הצוות: טבחים שעומדים בעמדות קבלת הפנים ומכינים לסועדים, דיילים שמגישים עם כלי הגשה לצלחות וכמובן מלצרי שולחנות, בהם נהוג להשתמש בעת חלוקת המנות העיקריות. במידה ופריטי מזון אחרים היו זולים במחיר וניכרים כנפוצים – ניתן להעמידם להגשה עצמית. מניסיון, זה קורה בעיקר במנות הראשונות בהחלט בקבלת הפנים.

ודאו שתנאי ההתקשרות עם החברה בסיום האירוע עובדים לטובתכם

החברה תדאג לנקות את השולחנות ורחבת האולם משיירי המזון ומאמצעי ההגשה וכלי האוכל השונים שהיא הביאה עמה. סכמו על רף התשלום ואמצעי התשלום. במידה ויש אי הסכמה אך אהבתם את יתר הנושאים (מאכלים, צורת הגשה וכד’) נסו להגיע לפשרה. מומלץ לוודא שהחברה תתייצב באירוע בזמן ותהיה ערוכה להגשת פריטי המזון. כשאתם מוודאים את הפרטים הללו אתם מבטיחים אירוע עם שירות קייטרינג בשרי כשר ללא תקלות.

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

לפרטים נוספים ו/או לפגישת ייעוץ
ללא התחייבות חייגו 077-2316505
או מלאו את הטופס:

נגישות