קייטרינג לחתונות

עמוד הבית / קייטרינג / קייטרינג לחתונות

זוגות העומדים להינשא מתלבטים, לעיתים, במשך חודשים ארוכים היכן לקיים את חתונתם. האם יהיה זה בגן אירועים פתוח, באולם שמחות מפואר או אולי בחיק הטבע. ההחלטות הן פועל יוצא של פרמטרים רבים כמו העונה בשנה, המקום הגיאוגרפי המועדף, מספר האורחים שיוזמנו וכמובן מסגרות התקציב העומדות לרשותכם. כל זוג עם נטיות ליבו והעדפותיו האישיות.

על נושא אחד אין ויכוח ואין עוררין: החלק החשוב ביותר בערב החתונה הוא האוכל שיוגש. על נושא האוכל יכולה לקום או ליפול הצלחת הערב.

בעבר, נהוג היה שהאולם בו אתם מתחתנים גם אחראי על המזון. כיום, השיטה שונה והמושג קייטרינג לחתונות הוא מיסודות מסיבת החתונה. אתם יכולים לבחור כל מקום שתאהבו ותוכלו להזמין כל קייטרינג שימצא חן בעיניכם. חשוב מאוד שתבחרו קייטרינג אמין, רציני ועם המלצות טובות כדי שתהיו בטוחים שהערב שלכם יהיה סיפור הצלחה.

חתונה בחיק הטבע – הפרטים מרכיבים את התמונה השלמה

אין דומה לחתונה בטבע במרחב הפתוח לחתונה באולם אירועים. הפקת חתונה כזאת מצריכה מיומנות מיוחדת וניסיון מיוחד. חשוב לשכור חברת הפקות המתמחה בתחום, רצוי לפגוש מספר חברות, להתרשם מהן, לקבל הצעות מחיר ולקבוע עם זו שיש לכם הכימיה הטובה ביותר עימה. חברת ההפקות היא זו שגם תתאם עם הקייטרינג והכול צריך להיות על דעתכם ולקלוע לטעמכם.

כל המרכיבים של האירוע חייבים להיות מוקפדים ואיכותיים והם אלו שיקבעו בסופו של דבר איך תיראה החתונה שלכם. התאורה, התפאורה, המוסיקה המתנגנת, בר המשקאות והריהוט במקום, לכל אחד חשיבות משלו אבל החלק החשוב של הערב הוא התפריט המוצע לאורחים ועל פיו ייקבע אם החתונה הייתה מהממת או שהייתה זאת “עוד חתונה”.

מה אפשר להזמין אצל חברות קייטרינג לחתונות?

ההיצע גדול מאוד, המבחר – עוד יותר, התחרות צמודה והשמיים הם הגבול. בקייטרינג לחתונות תוכלו למצוא הכל מכל דבר: יש קייטרינג בשרי ויש חלבי, ישנם ברים למשקאות קלים וחריפים, מזנונים ועמדות קפה. תוכלו לבחור תפריט עם הגשה לאורחים או בשירות עצמי. מפלי שוקולד, בר מתוקים ועגלות גלידה. התחרות עזה לא רק בטיב האוכל כי אם גם בעיצובו ובאופן הגשתו. הטרנד האחרון והלא סופי הוא קייטרינג אסאדו. מקור האסאדו הוא בארגנטינה וזו שיטת צלייה של בשר מעל גריל פחמים. הציוד חייב להיות מקצועי, נתחי הבשר- משובחים במיוחד והצלייה חייבת להיעשות רק ע”י אנשי מקצוע.

לפרטים נוספים ו/או לפגישת ייעוץ
ללא התחייבות חייגו 077-8048177
או מלאו את הטופס:

נגישות