קייטרינג

חברת הקייטרינג “חוויה בטעמים” חברה בעלת ותק רב וניסיון עשיר בהפקת חתונות ואירועים בחיק הטבע. הפקות אלו מורכבות בהרבה מהכנת אירועים באולמות או גני אירועים. בטבע, האקוסטיקה שונה, מזג האוויר מכתיב תכתיבים, התאורה אחרת וכמובן, דרכי הקירור, הקפאת המזון והכנתו  שונות לגמרי מאלו שבאולמות השמחות.

חברה רצינית ומיומנת כמו “קייטרינג חוויה וטעמים” יכולה להפוך את האירוע שלכם לחגיגה של כל החושים ולערב שלא יישכח במהרה.

קייטרינג-300x200

הפקת אירועים בכל אתר שתבחרו

קייטרינג חוויה בטעמים יכול להגיע עבורכם לכל מקום שאתם מעלים בדעתכם: החל מבתים פרטיים, חצרות פרטיות וגינות קטנות, המשך באתרים בטבע כמו חוף ים, יער, קיבוץ, כרם או מטע וכלה במדבר.

אירוע בטבע הוא בדרך כלל אירוע מיוחד, שונה ומרגש יותר. תוסיפו לכך חוויה של טעמים, ניחוחות, צבעים ושירות מפנק ותקבלו ערב חוויתי שלא דומה לשום דבר אחר. כל המרכיבים בהפקה חייבים להיות מתוזמנים. המוזיקה, הריקודים, הצילומים והתאורה – כולם חשובים ונחוצים אך המרכיב החשוב מכולם הוא הקייטרינג. “קייטרינג חוויה בטעמים” יכול לעזור ולייעץ לכם בבחירת המיקום בשל היכרותו הקרובה עם מאות אתרים ברחבי הארץ. הוא יכול גם לפקח ולתאם בין כל הספקים האמורים לקחת חלק באירוע שלכם.

התוצאה תהיה מרהיבה. אתם תקבלו ערב מושקע, מעוצב, אלגנטי ומרגש לשמחתכם ולשביעות רצונם של האורחים שלכם.

קייטרינג חוויה בטעמים – שירותי קייטרינג ואוכל לאירועים

ההתמחות של קייטרינג חוויה וטעמים היא קייטרינג אסאדו. חברות רבות בארץ מציעות תפריט אסאדו אבל כדי להצליח בהכנת אסאדו ולהגיש אסאדו טעים באמת,אותנטי ואיכותי יש צורך בציוד מקצועי, בנתח בשר נכון ובאדם מנוסה שיודע להפיק אסאדו מעולה. את כל אלה תוכלו למצוא בחברה המובילה “קייטרינג חוויה בטעמים”.

השירותים של “חוויה בטעמים”

“קייטרינג חוויה בטעמים” מספק שרותי מזון לחתונות בטבע, לבר ובת מצווה, לאירועי גיבוש לחברות וארגונים, למסעדות ולאירועים שונים. הוא יכול להציע קייטרינג קינוחים, פינגר פוד שהוא אוכל לעמדות והדובדבן שבקצפת הוא קייטרינג האסאדו המפורסם של החברה.

אם תקיימו אירוע עם  “קייטרינג חוויה וטעמים” –ההצלחה שלכם תהיה מובטחת.

לפרטים נוספים ו/או לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים: