המדריך להפקת חתונה על חוף הים

אם אתם מעוניינים לשדרג את החתונה שלכם ולהפוך אותה לאירוע החם של השנה, אין כמו לחגוג אותה במתחם אירועים יוקרתי לחוף הים הנהדר של ישראל. מתחם האירועים מציע לכם את כל מה שקשה למצוא במקומות אחרים: שירותי הפקה מעל ומעבר, שירותי הסעדה מהטעימים והמשובחים בישראל, שיצרו את הקונטקסט לחוויית הים, וכל זה על רקע חוף ים אקזוטי ושקט. אז כיצד עושים את זה, אתם שואלים?


קבעו את גן האירועים שלכם לאירוע

 

במתחם שעל חוף הים ישנם מספר גני אירועים המציעים מגוון רחב של שירותים. בראשם, כמות האורחים הבסיסית שניתן לארח. יש הבדל בין אירוע של מאה בודדת של אורחים לבין אירוע של כמה מאות אורחים לבין אירוע של כמה אלפים מהם. לנו יש פתרון גם לזה, גם לזה וגם לזה, ואנו מאפשרים לכם לבחור את גן האירועים המושלם שלכם אשר יתאים לחתונה שתבקשו ליזום.


1

הזמינו שירותי הסעדה מדוגמים ומבטיחים

 

למזלכם, אינכם צריכים לחפש בנרות, כי במתחם זה מועסקת חברת הסעדה מהטובות בישראל. לחברה זו יש רזומה עשיר של עבודה מול קהלים דתיים וחילוניים, ליברלים ושומרי מסורת – כאחד. החברה דואגת להוצאת אישורי כשרות בהתאם לסגנון שהתבקש על ידי בעל האירוע, וערבה להגשת מאכלים טעימים ומזינים במיוחד. ניתן לבחור את המאכלים מתוך תפריט עשיר המציע את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות באירוע שלכם באמת ובתמים.

 

דאגו לבנות את האירוע בהתאמה לצרכיכם

 

סדר המאורעות באירוע אינו חייב להיות הסדר המקובל בחברה, כמו למשל קבלת פנים, מתאבנים, חופה, חלק אומנותי וסיום. ניתן לשלב את הנדבכים איך שאתם רוצים, בין בסגנון “חתונה הפוכה” ובין בסגנון המסורתי והרגיל. הבחירה היא לחלוטין בידיים שלכם.


חוויה בטעמים” – שירותי הסעדה והפקה מהטובים בישראל

 

“חוויה בטעמים” הנה חברת בוטיק המתמחה בשירותי קייטרינג והפקה מהטובים בישראל. חוויה בטעמים מאפשרת לכם הפקת חתונות בטבע ובין היתר על חוף הים. החברה מנגישה לכם את כל מה שצריך בשביל שהאירוע ייצא לפועל כמתוכנן: מספקת מנות קייטרינג בהזמנה שלכם, וקובעת את סגנון ההפקה באולם או בגן האירועים בהתאם לאותה הזמנה. מעוניינים לחגוג אירוע שכולו “אתם”? פנו אלינו!

Posted in בלוג

לפרטים נוספים ו/או לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים: