אודות

מזל טוב

בקרוב, אירוע מאוד מרגש ומשמח הולך להתרחש. אנחנו בטוחים שאתם מלאים בהתרגשות ושיש לכם הרבה ציפיות. בראשכם עוברים מלא מחשבון ורעיונות יצירתיים שבאים מהלב. לא משנה אם זאת חתונה בטבע, ברית, בריתה, בר מצווה, בת מצווה או כל אירוע או שמחה שאתם מתכננים לערוך באולם אירועים,  במשרד, מועדון או בחצר הבית שלכם – אנו נמצאים כאן עבורכם.

צוות_חוויה_בטעמים-300x183אנחנו נקשיב ונבין את מה שאתם רוצים ואחר כך אנחנו נעזור לכם להגשים את חלומכם על ידי הפיכתו לחוויה קולינארית מענגת הכוללת מגוון של טעמים, צבעים וריחות מעוצבים.

המטרה של “חוויה בטעמים” תואמת לשאיפות שלכם, וזה להפוך האירוע שלכם לאירוע חגיגי בלתי נשכח – לייצר עבורכם אירוע שונה, אחר ומיוחד אשר יבלוט וייזכר לאורך זמן אצל האורחים שלכם מבין כל האירועים אליהם הם מוזמנים.
עם יותר מ – 20 שנות ניסיון בתחום, אנו יודעים שכל אירוע תמיד נמדד בסוף לפי האיכות ורמת האוכל.
מסיבה זאת בדיוק הוקמה “חוויה בטעמים” – כדי שנוכל ליצור טעם הטוב שיישאר לאורך זמן אצל האורחים שלכם.

ברשות המטבח שלנו רישיון יצרן ואנו מעמידים לרשותכם שירותי קייטרינג בשרי גורמה וכשר, אשר מבוסס תמיד על החומרים הכי טריים ואיכותיים אשר מתובלים עם הרבה ניסיון ואהבה.

אנו עושים דברים אחרת, עם חיוך, הרבה סובלנות ואהבה שתלווה אתכם ואת האורחים שלכם עד לרגע האירוע המשמח, במהלך האירוע ועוד הרבה אחרי….
אנו תמיד נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה ובקשה ואנחנו מקווים לשמוח ולחגוג אתכם בקרוב.

ליאור שייט , אוריאל קוסמינסקי

לפרטים נוספים ו/או לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים: